Chiara Forthi
Valeria Dress Heather pink
799 nok
eller fra 30 nok/måned
Heather pink
Overvåk størrelsen
Vis størrelse guide
Overvåk størrelsen
Skriv inn din e-postadresse og den størrelsen du vil overvåke, vil vi sende en påminnelse til deg når det er tilbake på lager.
- Info
- Levering & Betaling
Info
- Leveringstid: 2-5 arbeidsdager
- Produkt-ID: 607186-0506
- Merke: Chiara Forthi
- Farge: Heather pink
- Material: 92% polyester, 8% elastan. Ytterstoff: 92% polyester, 8% elastan. Fôr: 100% polyester.
- Vaskeråd: Skånevask 40°.
- Modellens lengde & størrelse: 175 cm | xs
Skjørtet er veldig vidt og får deg til å føle deg herlig feminin. Sidene er kortere, for en fin fasong.
- Behagelig, elastisk trikot med fint fall
- Metallogo bak
Plaggets totallengde i str. S.: 125 cm.
Levering & Betaling
Levering
Du får varene dine innen 2-5 virkedager etter at vi har mottatt din bestilling. Under høysesongen kan leveringstiden være noe lengre.
Betaling
Vi godtar kortbetaling med VISA/Mastercard. Du kan også velge å betale med faktura, og PayPal. Du velger det betalningsalternativet som passer best for deg i kassen!
Angrerett
Du har alltid 14 dager på å bestemme deg for om du skal beholde varen. Ved benyttelse av angreretten tilbakebetaler vi deg kjøpesummen forutsatt at den returnerte varen/varene er håndtert med forsiktighet og er i samme stand som når du mottok den. Alle våre pakkert inneholder en retur fraktseddel som du kan benytte ved retur. Ved benyttelse av angreretten betaler du som kunde for returfraktkostnaden. Benytter du deg av vår returseddel er kostnaden for returen 59,- NOK.
FAQ
Skriv spørring
Hei Kenza,
I størrelse XS vil den være ca 123cm, da det varierer ca 1 - 2 cm mellom størrelsene.
Vi har ingen som er kortere, da vi får varene ferdig til oss.
Xoxo,Bubbleroom.
Hei.
Jeg har kjøpt kjolen "Valeria Dress Heather Pink" og lurer på om det er mulig å få vite ca hvor lang den er i xs. Jeg så at modellen er 175cm og bruker xs, mens jeg er ca 166cm. Jeg ønsker at kjolen skal være ca like lang på meg som på henne. Er det mulig å få bestilt den kortere?
Takk på forhånd
Mvh Kenza
Hei Marta,
Vi har ingen planlagt levering på denne pr i dag dessverre.
Xoxo,Bubbleroom.
Hei Marta,
Vi har ingen planlagt levering på denne pr i dag, men vi anbefaler deg å legge inn din mailadresse på overvåk størrelse slik at du får beskjed om det kommer inn noen.
Xoxo,Bubbleroom.
Valerie dress Heather pink str.M. Har dere?