Goddiva
Bardot Pleat Maxi Dres Red
839 nok eller fra 32 nok/måned
Størrelse
Velg størrelse
Overvåk størrelsen Vis størrelse guide
Overvåk størrelsen
Skriv inn din e-postadresse og den størrelsen du vil overvåke, vil vi sende en påminnelse til deg når det er tilbake på lager.
- Info
- Levering & Betaling
Info
- Leveringstid: 2-5 arbeidsdager
- Produkt-ID: 589599-0004
- Merke: Goddiva
- Farge: Red
- Material: 92 % Polyester, 8 % Elastan
Levering & Betaling
Levering:
Du får varene dine innen 2-5 virkedager etter at vi har mottatt din bestilling. Under høysesongen kan leveringstiden være noe lengre.
Betaling:
Vi godtar kortbetaling med VISA/Mastercard. Du kan også velge å betale med faktura, postoppkrav, PayPal og MasterPass. Du velger det betalningsalternativet som passer best for deg i kassen!
Angrerett:
Du har alltid 14 dager på å bestemme deg for om du skal beholde varen. Ved benyttelse av angreretten tilbakebetaler vi deg kjøpesummen forutsatt at den returnerte varen/varene er håndtert med forsiktighet og er i samme stand som når du mottok den. Alle våre pakkert inneholder en retur fraktseddel som du kan benytte ved retur. Ved benyttelse av angreretten betaler du som kunde for returfraktkostnaden. Benytter du deg av vår returseddel er kostnaden for returen 59 ,- NOK.
FAQ
Skriv spørring
Hei Ragnhild,
Vi har ingen planlagt levering på denne pr i dag, men vi anbefaler deg å legge inn din mailadresse på overvåk størrelse slik at du får beskjed om det kommer inn noen.
Xoxo,Bubbleroom.
når får dere denne inn igjen i xs eller s?
Hei,
Kjolen har stretch, 8% elastan. Kjolen skal være normal på størrelsen så vi anbefaler at du velger størrelsen du normalt bruker.
XoXo Bubbleroom
er denne liten eller stor i størrelsen?
Er det stretch i materialet?
Hei Justine,
Vi har kun denne typen.
Xoxo,Bubbleroom.